ورود |   شنبه 10 اسفند 1398
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
دسترسی سریع

روابط عمومی و رسیدگی به شکایات

34130500

بازرسی
34130833

تلفنخانه
34130831-32

اخبار سازمان اتوبوسرانی
10
نعمت‌ اله حسینی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی در راستای ارایه خدمات به شهروندان در دهه سوم ایام ماه مبارک رمضان خاطر نشان ساخت: سازمان مذکور در ایام لیالی قدر جمعاً 435 دستگاه اتوبوس را به خدمت شهروندان و عزاداران مولای متقیان حضرت علی (ع) قرار داده است.

اعزام 125 دستگاه اتوبوس در روز جهانی قدس

اعزام 125 دستگاه اتوبوس در روز جهانی قدس
سید نعمت‌اله حسینی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک خبر داد:
اعزام 125 دستگاه اتوبوس در روز جهانی قدس
نعمت‌ اله حسینی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی در راستای ارایه خدمات به شهروندان در دهه سوم ایام ماه مبارک رمضان خاطر نشان ساخت: سازمان مذکور در ایام لیالی قدر جمعاً 435 دستگاه اتوبوس را به خدمت شهروندان و عزاداران مولای متقیان حضرت علی (ع) قرار داده است. وی تصریح کرد: این سازمان هر شب بیش از 145 دستگاه را در خطوط و پایانه خیابان ‌های محسنی، امیرکبیر، 22 بهمن، قائم‌ مقام فراهانی و گلزار شهدای اراک از ساعت 24 لغایت 5 بامداد به صورت رایگان فعال نموده است. حسینی عنوان نمود: با عنایت خداوند متعال و تلاش کلیه همکاران سرویس‌ دهی در این شب ‌های عزیز به نحو احسن صورت پذیرفته و رضایت مندی کلیه همشهریان اراکی را فراهم نموده است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی در ادامه خدمات این سازمان و در جهت حضور حداکثری همشهریان در مراسم راهپیمایی روز قدس بیش 125 دستگاه اتوبوس را آماده به ارایه خدمات معرفی کرد و گفت: پرسنل این سازمان نیز هم ‌چون سنوات گذشته در راستای اطاعت از فرامین رهبرکبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری با حضور حداکثری در روز قدس انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی اعلام می ‌دارد. وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از کلیه پرسنل خدوم و زحمت ‌کش سازمان، از خداوند منان سلامت و توفیق روزافزون را برای این خدمتگزاران خواستار شد.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (735)
کد خبر: 1500
  • اعزام 125 دستگاه اتوبوس در روز جهانی قدس

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیر عامل سازمان (علی اکبر مظفری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه می باشد    شرایط استفاده    قوانین