ورود |   شنبه 10 اسفند 1398
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
دسترسی سریع

روابط عمومی و رسیدگی به شکایات

34130500

بازرسی
34130833

تلفنخانه
34130831-32

اخبار سازمان اتوبوسرانی
23
نعمت اله حسینی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: پس از انجام کارشناسی ‌های لازم و در راستای تماس‌ های مکرر شهروندان با سامانه 137، تعداد مسیرهای سرویس ‌دهی اتوبوسرانی در سطح شهر اراک تغییر و افزایش یافتند

راه‌ اندازی خطوط جدید اتوبوسرانی در سطح شهر اراک

راه‌ اندازی خطوط جدید اتوبوسرانی در سطح شهر اراک
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک خبر داد:
راه‌ اندازی خطوط جدید اتوبوسرانی در سطح شهر اراک
نعمت اله حسینی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: پس از انجام کارشناسی ‌های لازم و در راستای تماس‌ های مکرر شهروندان با سامانه 137، تعداد مسیرهای سرویس ‌دهی اتوبوسرانی در سطح شهر اراک تغییر و افزایش یافتند.
حسینی در ادامه یکی از مسیرهای اضافه شده را شامل مسیر صالح آباد، مرزیجران عنوان نمود و افزود: بنا بر در خواست شهروندان خط مذکور با دو دستگاه اتوبوس در حال خدمت رسانی به شهروندان می ‌باشد.
وی هم‌ چنین مسیر سرویس‌ دهی شهرک امیرکبیر (پردیس) به قائم ‌مقام را از دیگر مسیرهای اضافه شده برشمرد و گفت: بنا به درخوست ساکنین این منطقه و کارشناسی ‌های لازم، اهالی این منطقه نیز می ‌توانند از سرویس ‌هایی ارائه شده استفاده نمایند.
نعمت ‌اله حسینی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک در پایان خاطر نشان ساخت: همچنین این سازمان آماده شنیدن نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات کلیه شهروندان برای ارایه عملکرد و خدمت رسانی هرچه بهتر و مطلوبتر در سطح شهر می‌ باشد.
تعداد امتیازات: (16) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1663)
کد خبر: 1521
  • راه‌ اندازی خطوط جدید اتوبوسرانی در سطح شهر اراک

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# شهرجردی (پنج شنبه 11 مهر 1392 10:48 ب.ظ)
باعرض سلام وخسته نباشید خدمت کلیه پرسنل زحمت کش اتوبوسرانی اراک وقسمتی از حومه !!!!!! متاسفانه مهمترین دلیل مهاجرت بیشتر روستائیان نزدیک به شهر نبودن سرویس ایاب وذهاب میباشد یا لااقل بهترین بهانه که متاسفانه برخورد سلیقه ای مسئولین نیز به این مشکل دامن میزند .از جمله روستاهای نزدیک به مرکز استان میتوان به شهرجرد اشاره نمود که متاسفانه اکثرا افراد بومی بهترین بهانه را برای مهاجرت نبود خط واحد میدانند حالا آنکه شهرجرد دربین روستاهای استان بیشترین شهید را به انقلاب اسلامی تقدیم نمود ولی روستایی است که مورد بیشترین کم مهری مسئولین قرار گرفته یا اصلا (ما مردم شهرجرد محرم نیستیم بلکه مظلوم هستیم ).
خلاصه آنکه با درج این کامنت خواستار این هستیم به دلیل جلوگیری از مهاجرت بیشتر ،جناب آقای حسینی (در صورت امکان )از راه اندازی یک خط اتوبوس جهت شهرجرد مظلوماقدام فرمائید .

ارسال نظر جدید

مدیر عامل سازمان (علی اکبر مظفری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه می باشد    شرایط استفاده    قوانین