ورود |   پنجشنبه 19 تير 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
دسترسی سریع

روابط عمومی و رسیدگی به شکایات

34130500

بازرسی
34130833

تلفنخانه
34130831-32

اخبار سازمان اتوبوسرانی
06
سید نعمت ا... حسینی، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک، در این رابطه اظهار داشت: این سازمان با تمام توان خود، روز جمعه 4 بهمن ماه از ساعت 7 صبح به همراه خانواده بزرگ شهرداری وظیفه حمل و نقل شرکت کنندگان به منطقه گردو، محل برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط را از مسیرهای هشتگانه تعیین شده که شامل میادین اصلی شهر از قبیل: میدان امام حسین(ع)، میدان فاطمیه، میدان سرداران، میدن شورا، میدان شهدا، چهارراه خاتم الانبیاء، میدان انقلاب و میدان فراهان، بود به عهده داشت.

حضور فعال سازمان اتوبوسرانی در همایش پیاده روی خانوادگی

حضور فعال سازمان اتوبوسرانی در همایش پیاده روی خانوادگی

حضور فعال سازمان اتوبوسرانی در همایش پیاده روی خانوادگی

سید نعمت ا... حسینی، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک، در این رابطه اظهار داشت: این سازمان با تمام توان خود، روز جمعه 4 بهمن ماه از ساعت 7 صبح به همراه خانواده بزرگ شهرداری وظیفه حمل و نقل  شرکت کنندگان به منطقه گردو، محل برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط را از مسیرهای هشتگانه تعیین شده که شامل میادین اصلی شهر از قبیل: میدان امام حسین(ع)، میدان فاطمیه، میدان سرداران، میدن شورا، میدان شهدا، چهارراه خاتم الانبیاء، میدان انقلاب و میدان فراهان، بود به عهده داشت.

وی اضافه کرد: رانندگان زحمتکش سازمان اتوبوسرانی تا پایان این مراسم در محل حضور داشته و پس از آن، با تمام توان و بسیج امکانات سازمانی خود در اسرع وقت به شهروندان سرویس دهی نمودند که این امر به عنوان برگ زرینی در دفتر خدمات رسانی سازمان اتوبوسرانی ثبت خواهد شد.

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (828)
کد خبر: 2013
  • حضور فعال سازمان اتوبوسرانی در همایش پیاده روی خانوادگی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیر عامل سازمان (علی اکبر مظفری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه می باشد    شرایط استفاده    قوانین