ورود |   شنبه 10 اسفند 1398
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
دسترسی سریع

روابط عمومی و رسیدگی به شکایات

34130500

بازرسی
34130833

تلفنخانه
34130831-32

اخبار سازمان اتوبوسرانی
17
ارايه خدمات حمل و نقل عمومي يكي از وظايفي است كه قانون آن را بر عهده شهرداري‌ها گذاشته و سازمان‌هاي اتوبوسراني به عنوان متوليان این امر مي‌باشند. امروزه با افزايش جمعيت شهري و گسترش جغرافيايي شهرها، حمل و نقل عمومي به عنوان يكي از اصلي‌ترين شاخصه‌هاي توسعه شهري معرفي شده و اتوبوسراني يكي از مهم‌ترين بخش‌هاي این حمل و نقل عمومي است.

بیش از 19 میلیون مسافر در مناطق چهارگانه سطح شهر جابجا شدند

بیش از 19 میلیون مسافر در مناطق چهارگانه سطح شهر جابجا شدند
طی سه ماهه اول سال جاری:
بیش از 19 میلیون مسافر در مناطق چهارگانه سطح شهر جابجا شدند
ارايه خدمات حمل و نقل عمومي يكي از وظايفي است كه قانون آن را بر عهده شهرداري‌ها گذاشته و سازمان‌هاي اتوبوسراني به عنوان متوليان این امر مي‌باشند. امروزه با افزايش جمعيت شهري و گسترش جغرافيايي شهرها، حمل و نقل عمومي به عنوان يكي از اصلي‌ترين شاخصه‌هاي توسعه شهري معرفي شده و اتوبوسراني يكي از مهم‌ترين بخش‌هاي این حمل و نقل عمومي است.
در همین راستا علی اکبر مظفری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک در خصوص عملکرد این سازمان طی سه ماهه اول سال 1393 اظهار داشت: مجموع اتوبوس های فعال در روزهای کاری این مدت 176 دستگاه می باشد.
وی ادامه داد: برآورد مسافر حمل و نقل شده سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک با دارا بودن 845 ایستگاه و 33 خط طی این بازه زمانی، 19/830/000 نفر می باشد.
مظفری در پایان سخنان خود با بیان این مهم که ماهیت سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک خدمات رسانی به شهر و شهروندان اراکی می باشد گفت: این سازمان همانند همیشه با تمام توان در خدمت مردم و جلب رضایت شهروندان است.
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (642)
کد خبر: 3134
  • بیش از 19 میلیون مسافر در مناطق چهارگانه سطح شهر جابجا شدند

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیر عامل سازمان (علی اکبر مظفری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه می باشد    شرایط استفاده    قوانین