ورود |   شنبه 10 اسفند 1398
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
دسترسی سریع

روابط عمومی و رسیدگی به شکایات

34130500

بازرسی
34130833

تلفنخانه
34130831-32

اخبار سازمان اتوبوسرانی
04
سومین دوره آموزشی کارکنان اتوبوسرانی اراک و حومه شهرداری اراک با حضور حداکثری پرسنل سازمان اتوبوسرانی، اساتید برجسته حوزه و دانشگاه مورخ 3 آبان‌ماه سال 1391 در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر اراک برگزار گردید.

برگزاری سومین دوره آموزشی کارکنان اتوبوسرانی اراک و حومه شهرداری اراک

امیر طاهری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه خبرداد:
برگزاری سومین دوره آموزشی کارکنان اتوبوسرانی اراک و حومه شهرداری اراک
سومین دوره آموزشی کارکنان اتوبوسرانی اراک و حومه شهرداری اراک با حضور حداکثری پرسنل سازمان اتوبوسرانی، اساتید برجسته حوزه و دانشگاه مورخ 3 آبان‌ماه سال 1391 در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر اراک برگزار گردید.
امیر طاهری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: این دوره آموزشی به صورت دو روزه در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه آبان‌ماه سال جاری و با حضور استاد برجسته اخلاق و ارتباطات حضرت حجت الاسلام و المسلمین تاج‌آبادی و سروان مطلبی از اداره راهنمایی و رانندگی استان مرکزی برگزار می‌شود.
امیر طاهری افزود: سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه شهرداری اراک روزانه بیش از 220 هزار نفر مسافر در سطح شهر را جابه‌جا می‌کند. وی در ادامه تاکید کرد: پرسنل و رانندگان سازمان اتوبوسرانی از دقایق ابتدایی صبح تا ساعات پایانی شب در سطح شهر حضور داشته و وظیفه حمل و نقل مسافرین را بر عهده دارند. طاهری بیان کرد: به دلیل ارتباط مستمر رانندگان اتوبوس با شهروندان نیاز بوده آموزش‌های لازم در خصوص برقراری ارتباط با شهروندان و مخاطبان صورت پذیرد.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه شهرداری سرفصل‌ها و مباحث این دوره از کلاس‌های آموزشی را در دو بخش مجزا عنوان نمود. وی یکی از مباحث مهم مطروحه در کلاس‌های آموزشی را بحث اخلاق حرفه‌ای برشمرد و افزود: در این دوره آموزشی همانند سال‌های گذشته از اساتید برجسته دانشگاه و حوزه بهره‌مند شده‌ایم.
امیر طاهری خاطر نشان کرد: در این کلاس‌ها مباحث اخلاقی از دیدگاه قرآن کریم، نهج‌البلاغه و احادیث ائمه اطهار مورد بررسی و آموزش قرار می‌گیرد. وی جدیدترین، مهم‌ترین و آخرین تغییرات قوانین راهنمایی و رانندگی و هم‌چنین طرح مسائل و مشکلاتی که به سازمان اتوبوسرانی، شهروندان، رسانه‌ها و مسئولین مرتبط می‌باشد را از دیگر مباحثی مطرح کرد که در این کلاس‌های آموزشی مورد بررسی و نقد قرار می‌گیرد.
وی برقراری تعاملی بهتر و بیشتر میان پرسنل سازمان اتوبوسرانی و شهروندان را از دیگر اهداف برگزاری کلاس‌ها عنوان نمود.
طاهری از حمایت‌های بی‌دریغ اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار اراک در حمایت از فراهم نمودن این فضای آموزشی تشکر و قدردانی نمود.
امیر طاهری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه در پایان ابراز امیدواری کرد و گفت: امید است برگزاری این کلاس‌های آموزشی برای پرسنل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک مثمر ثمر واقع شده و موجبات رضایت شهروندان فهیم اراکی را در بر داشته باشد.
تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (807)
کد خبر: 600

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

مدیر عامل سازمان (علی اکبر مظفری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه می باشد    شرایط استفاده    قوانین