ورود |   جمعه 03 خرداد 1398
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
دسترسی سریع

روابط عمومی و رسیدگی به شکایات

34130500

بازرسی
34130833

تلفنخانه
34130831-32

اخبار سازمان اتوبوسرانی

(آرشیو نویسنده ArakCity)

21
حمل و نقل عمومی یکی از مهمترین مسایل شهرنشینی
چکیده: امیر طاهری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی: حمل و نقل عمومی یکی از مهمترین مسایل شهرنشینی در جهان امروزی بخش حمل و نقل از جمله بخش های زیربنائی اقتصاد هر جامعه است که علاوه بر تحت تاثیر قرار دادن فرایند توسعه اقتصادی، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و تحول    می شود. حمل و نقل با ایفای نقش رابط، میان بازار مصرف، به مثابه پلی است که... ادامه »
14
چکیده: شهروندان محترم می توانند اخبار جدید خود را به ایمیل khabar@arak.ir ایمیل نمایند.
02
توسط سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک صورت گرفت: سرویس دهی رایگان سازمان اتوبوسرانی به نمازگران و روزه داران در دهه سوم ماه مبارک رمضان
چکیده: توسط سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک صورت گرفت: سرویس دهی رایگان سازمان اتوبوسرانی به نمازگران و روزه داران در دهه سوم ماه مبارک رمضان مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک در خصوص عملکرد بخشی از فعالیت های این سازمان در دهه سوم ماه مبارک رمضان گفت: بیش از 110 دستگاه اتوبوس در شب های قدر (جمعا 330 دستگاه) از ساعت 23 تا 5 صبح بصورت رایگان توسط ا... ادامه »
01
حمل و نقل عمومی از اصلی ترین شاخصه های توسعه شهری
چکیده: امیر طاهری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی حمل و نقل عمومی از اصلی ترین شاخصه های توسعه شهری ارايه خدمات حمل و نقل عمومي يكي از وظايفي است كه قانون آن را بر عهده شهرداري‌ها گذاشته و سازمان‌هاي اتوبوسراني به عنوان متولياين این امر مي‌باشند .امروزه با افزايش جمعيت شهري و گسترش جغرافيايي شهرها، حمل و نقل عمومي بعنوان يكي از اصلي‌ت... ادامه »
28
اطلاعیه سازمان اتوبوسرانی به مناسبت عید سعید فطر
چکیده: با آرزوی قبولی طاعات و عبادات بدین وسیله به اطلاع می رساند سنوات گذشته تعداد 30 دستگاه اتوبوس از ناوگان اتوبوسرانی اراک وظیفه حمل و نقل رایگان نمازگزاران عزیز در روز عید سعید فطر را از ساعت 6/45 صبح از ابتدای کلیه خطوط آغاز و پس از پایان مراسم با بیش از 100 دستگاه اتوبوس در مسیرهای 30 گانه ارایه سرویس خواهند نمود.
26
بیانیه سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک
چکیده: مقام معظم رهبری : روز قدس تنها متعلق به مردم فلسطین نیست بلکه متعلق به جهان اسلام است. سلام و صلوات به ارواح طیبه شهداء و امام شهداء حضرت امام خمینی (قدس) که با صدور فرمان تاریخی و بی نظیر خود پس از قرنها دوباره بارقه امید و دفاع از مظلومین و مستضعفین جهان را در دل مردم ستم دیده عالم شعله ور ساخت که این نور الهی تا ابد خاموش نخواهد شد. ما ... ادامه »
25
سرویس دهی بیش از 100 دستگاه اتوبوس در روز قدس
چکیده: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک سرویس دهی بیش از 100 دستگاه اتوبوس در روز قدس مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک از سرویس دهی بیش از 100 دستگاه اتوبوس های درون شهری در روز قدس خبر داد. امیر طاهری گفت: 70 دستگاه اتوبوس در مصلی بیت المقدس برای نمازگزاران و 30 دستگاه اتوبوس دیگر نیز برای دانش آموزان مدارس از میدان شهدا در این روز... ادامه »
صفحه 3 از 4اولین   قبلی   1  2  [3]  4  بعدی   آخرین   
مدیر عامل سازمان (علی اکبر مظفری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2019 سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه می باشد    شرایط استفاده    قوانین