ورود |   يکشنبه 19 مرداد 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
دسترسی سریع

روابط عمومی و رسیدگی به شکایات

34130500

بازرسی
34130833

تلفنخانه
34130831-32

اخبار سازمان اتوبوسرانی

(آرشیو نویسنده arak)

25
بازدید شهردار اراک از سازمان اتوبوسرانی
چکیده: محمدابراهیم عباسی شهردار اراک، دوشنبه 24 شهریور ماه، به همراه معاون اداری مالی و مدیر امور اداری شهرداری اراک از بخش های مختلف سازمان اتوبوسرانی باز دید به عمل آورد. ادامه »
30
تشکیل 4 کمیته تخصصی در خصوص اصلاح خطوط و بازنگری مسیر اتوبوس ها
چکیده: علی اکبر مظفری با اعلام این خبر اظهار داشت: سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک در راستای رفاه حال شهروندان و رسیدگی به شکایات، انتقادات و انجام نظرسنجی در خصوص اصلاح خطوط و بازنگری مسیر اتوبوس ها، اقدام به تشکیل 4 کمیته تخصصی نموده است که به این کمیته ها به موارد مذکور رسیدگی می نمایند. ادامه »
06
 افزایش 20 درصدی نرخ کرایه اتوبوس های درون شهری
چکیده: علی اکبر مظفری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک با بیان خبر فوق اظهار داشت: برابر مصوبات جلسه 32 کمیته حمل و نقل و سوخت و ستاد هدفمندی افزایش نرخ کرایه درون شهری بر اساس پیشنهاد شهرداری و تایید شورای اسلامی شهر اراک تغییر نموده است. ادامه »
29
سرویس دهی رایگان 207 دستگاه اتوبوس ویژه شب های پربرکت لیالی قدر
چکیده: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک گفت: این سازمان همانند سنوات گذشته با سرویس دهی رایگان در مراسم احیاء به شهروندان خوب اراکی ارایه خدمات نمود. ادامه »
25
ارائه سرویس رایگان در شب های پر برکت لیالی قدر
چکیده: سازمان اتوبوسرانی همچون سال های گذشته در شب های پربرکت لیالی قدر آماده ارائه خدمات و سرویس دهی به شهروندان اراکی می باشد. ادامه »
25
اقدامات سازمان اتوبوسرانی شهرداری در راستای ارتقاء فرهنگ ترافیک
چکیده: علی اکبر مظفری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک، عنوان کرد: سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه در راستای صیانت از حقوق شهروندان و ارتقاء فرهنگ ترافیک همچنین ارائه خدمات بهینه  به مردم فهیم اراک اقدامات گسترده ای را در برنامه های کاری خویش قرار داده است. ادامه »
24
پرداخت یارانه به بهره برداران بخش خصوصی
چکیده: علی اکبر مظفری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک با بیان این که حجم و ساعات کاری رانندگان سازمان اتوبوسرانی شهرداری بسیار وسیع و بالا می باشد گفت: سازمان اتوبوسرانی در کنار این امر که همواره سعی دارد رفاه حال شهروندان را با نقل و انتقالات منظم و پی در پی فراهم کند ادامه »
صفحه 5 از 7اولین   قبلی   1  2  3  4  [5]  6  7  بعدی   آخرین   
مدیر عامل سازمان (علی اکبر مظفری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه می باشد    شرایط استفاده    قوانین