ورود |   پنجشنبه 19 تير 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
دسترسی سریع

روابط عمومی و رسیدگی به شکایات

34130500

بازرسی
34130833

تلفنخانه
34130831-32

اخبار سازمان اتوبوسرانی
02
توسط سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک صورت گرفت: سرویس دهی رایگان سازمان اتوبوسرانی به نمازگران و روزه داران در دهه سوم ماه مبارک رمضان
چکیده: توسط سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک صورت گرفت: سرویس دهی رایگان سازمان اتوبوسرانی به نمازگران و روزه داران در دهه سوم ماه مبارک رمضان مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک در خصوص عملکرد بخشی از فعالیت های این سازمان در دهه سوم ماه مبارک رمضان گفت: بیش از 110 دستگاه اتوبوس در شب های قدر (جمعا 330 دستگاه) از ساعت 23 تا 5 صبح بصورت رایگان توسط ا... ادامه »
01
حمل و نقل عمومی از اصلی ترین شاخصه های توسعه شهری
چکیده: امیر طاهری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی حمل و نقل عمومی از اصلی ترین شاخصه های توسعه شهری ارايه خدمات حمل و نقل عمومي يكي از وظايفي است كه قانون آن را بر عهده شهرداري‌ها گذاشته و سازمان‌هاي اتوبوسراني به عنوان متولياين این امر مي‌باشند .امروزه با افزايش جمعيت شهري و گسترش جغرافيايي شهرها، حمل و نقل عمومي بعنوان يكي از اصلي‌ت... ادامه »
28
اطلاعیه سازمان اتوبوسرانی به مناسبت عید سعید فطر
چکیده: با آرزوی قبولی طاعات و عبادات بدین وسیله به اطلاع می رساند سنوات گذشته تعداد 30 دستگاه اتوبوس از ناوگان اتوبوسرانی اراک وظیفه حمل و نقل رایگان نمازگزاران عزیز در روز عید سعید فطر را از ساعت 6/45 صبح از ابتدای کلیه خطوط آغاز و پس از پایان مراسم با بیش از 100 دستگاه اتوبوس در مسیرهای 30 گانه ارایه سرویس خواهند نمود.
26
بیانیه سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک
چکیده: مقام معظم رهبری : روز قدس تنها متعلق به مردم فلسطین نیست بلکه متعلق به جهان اسلام است. سلام و صلوات به ارواح طیبه شهداء و امام شهداء حضرت امام خمینی (قدس) که با صدور فرمان تاریخی و بی نظیر خود پس از قرنها دوباره بارقه امید و دفاع از مظلومین و مستضعفین جهان را در دل مردم ستم دیده عالم شعله ور ساخت که این نور الهی تا ابد خاموش نخواهد شد. ما ... ادامه »
25
سرویس دهی بیش از 100 دستگاه اتوبوس در روز قدس
چکیده: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک سرویس دهی بیش از 100 دستگاه اتوبوس در روز قدس مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک از سرویس دهی بیش از 100 دستگاه اتوبوس های درون شهری در روز قدس خبر داد. امیر طاهری گفت: 70 دستگاه اتوبوس در مصلی بیت المقدس برای نمازگزاران و 30 دستگاه اتوبوس دیگر نیز برای دانش آموزان مدارس از میدان شهدا در این روز... ادامه »
24
سرویس دهی در مراسم شب های قدر توسط سازمان اتوبوسرانی شهرداری
چکیده: امیر طاهری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک خبر داد: سرویس دهی در مراسم شب های قدر توسط سازمان اتوبوسرانی شهرداری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک گفت: این سازمان همانند سنوات گذشته با سرویس دهی رایگان در مراسم احیاء به شهروندان خوب اراکی ارایه خدمات نمود. امیر طاهری با اشاره به اینکه تعداد 110 دستگاه اتوبوس از ساعت 11 شب تا... ادامه »
21
اقدامات 3 ماهه اول سازمان اتوبوسرانی شهرداری
چکیده: اقدامات 3 ماهه اول سازمان اتوبوسرانی شهرداری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک از اقدامات مثبت این سازمان در سه ماهه اول سال جاری خبر داد. امیر طاهری مجموع اتوبوس های فعال در روزهای کاری را طی سه ماه گذشته 167 دستگاه اعلام نمود و گفت: سازمان اتوبوسرانی شهرداری در ایام تعطیل هم، سرویس دهی به همشهریان را در اولویت های کاری خود قرار داده ... ادامه »
صفحه 11 از 12اولین   قبلی   3  4  5  6  7  8  9  10  [11]  12  بعدی   آخرین   
مدیر عامل سازمان (علی اکبر مظفری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه می باشد    شرایط استفاده    قوانین