ورود |   چهارشنبه 09 مهر 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
دسترسی سریع

روابط عمومی و رسیدگی به شکایات

34130500

بازرسی
34130833

تلفنخانه
34130831-32

اخبار سازمان اتوبوسرانی
06
ارائه سرویس رایگان سازمان اتوبوسرانی در لیالی قدر
چکیده: بیش از 100دستگاه اتوبوس از پایانه های 22 بهمن، عمار یاسر، میرزای شیرازی، سرداران، خیابان محسنی و گلزار شهدا از ساعت 5 صبح تا 23 در خطوط 32 گانه سطح شهر مشغول به فعالیت هستند. ادامه »
08
رسیدگی به بیش از 80مورد شکایت، انتقاد و پیشنهاد شهروندان در اردیبهشت ماه
چکیده: مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک در ارتباط با عملکرد این سازمان دراردیبهشت ماه سال جاری اظهار داشت: از جمله مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته می‌توان به اعزام اتوبوس جهت حمل و نقل نمازگزاران نماز عبادی، سیاسی جمعه، بازسازی و رنگ‌آمیزی 10 عدد از سرپناه‌های سطح شهر، اعزام اتوبوس به مراسمات جشن‌های مبعث و شعبانیه در سطح شهر، ... ادامه »
25
تحقق اقتصاد مقاومتی با بازسازی و راه‌اندازی 25 دستگاه اتوبوس فرسوده گازسوز و دیزل
چکیده: علی اکبر مظفری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک در این خصوص گفت: این سازمان در سال 1394 در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص سال اقتصاد مقاومتی، اقدام به بازسازی و راه‌اندازی 25 دستگاه اتوبوس فرسوده گازسوز و دیزل با هزینه‌ای بالغ بر 3 میلیارد ریال نموده است. ادامه »
14
اعزام بیش از 32 دستگاه اتوبوس به استانداری و فرمانداری به عنوان شعبه سیار اخذ رای
چکیده: علی اکبر مظفری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اراک ضمن تقدیر و تشکر از مردم فهیم شهر اراک که در راستای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری با حضور گسترده خود در دومین دوره انتخابات دهمین مجلس شورای اسلامی شهر اراک برگ زرینی دیگر در کارنامه خود به ثبت رساندند از اعزام بیش از 32 دستگاه اتوبوس به استانداری و فرمانداری جهت جمع‌آوری واخذ رای به عنوان شعبه سی... ادامه »
27
برگزاری مراسم تقدیر از بازنشستگان سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه
چکیده: سومین کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مورخه 26 اسفندماه در محل نمازخانه سازمان با حضور پرسنل رسمی، بخش خصوصی و کارشناسان با محوریت اعتیاد و مواد مخدر برگزار شد. ادامه »
24
اعزام15 دستگاه اتوبوس در مراسم تشییع شهدای گمنام
چکیده: علی اکبر مظفری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه شهرداری، از اعزام15 دستگاه اتوبوس در مراسم تشییع شهدای گمنام خبر داد. ادامه »
19
طراحی شبکه جدید خطوط اتوبوسرانی در قالب طرح جامع حمل ونقل درون شهری
چکیده: مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی از نصب تراکت وبنر های سازمان با محوریت شبکه جدید خطوط سازمان و فرا کارت در پایانه ها واتوبوس های سازمان خبر داد. ادامه »
صفحه 2 از 12اولین   قبلی   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
مدیر عامل سازمان (علی اکبر مظفری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه می باشد    شرایط استفاده    قوانین