ورود |   چهارشنبه 09 مهر 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
دسترسی سریع

روابط عمومی و رسیدگی به شکایات

34130500

بازرسی
34130833

تلفنخانه
34130831-32

اخبار سازمان اتوبوسرانی
15
اعزام 5 دستگاه اتوبوس به مراسم تشییع شهدا گمنام دانشگاه امیرکبیر اراک
چکیده: اعزام 5 دستگاه اتوبوس به مراسم تشییع شهدا گمنام دانشگاه امیرکبیر اراک علی اکبر مظفری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه شهرداری ضمن تقدیر از حضور همشهریان غیور و شهید پرور اراک در مراسم استقبال و تشییع جنازه شهدای گمنام،گفت: 5 دستگاه اتوبوس در مسیر رفت و برگشت از مرکز شهر به میدان حافظیه از ساعت 9 صبح تا پایان مراسم تشییع شهدا گمنام دانشگا... ادامه »
12
کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار شد
چکیده: امروزه با توسعه شهرنشینی و گستردگی روابط اجتماعی افراد در بخش ها و لایه های مختلف اجتماع به حفظ سلامت روابط و رعایت هنجارهای اجتماعی نیازمند هستند، در همین راستا شناخت آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی و آشنایی با روش های پیشگیری از آن همچنین آموزش مهارت های زندگی ضروری است ادامه »
17
جابجایی بیش از 7 میلیون مسافر در دی ماه سال جاری
چکیده: ارايه خدمات حمل و نقل عمومي يكي از وظايفي است كه قانون آن را بر عهده شهرداري‌ها گذاشته و سازمان‌هاي اتوبوسراني به عنوان متوليان این امر مي‌باشند. امروزه با افزايش جمعيت شهري و گسترش جغرافيايي شهرها، حمل و نقل عمومي به عنوان يكي از اصلي‌ترين شاخصه‌هاي توسعه شهري معرفي شده و اتوبوسراني يكي از مهم‌ترين بخش‌هاي این حم... ادامه »
19
چکیده: راننده زحمت‌کش شرکت واحد اتوبوسرانی اراک و حومه  که کیفی حاوی دویست و پنجاه ملیون ريال وجه نقد، و طلا و مدارک را در اتوبوس خود پیدا کرده بود که به صاحبش بازگرداند. ادامه »
17
تغییر مسیر اتوبوس های خط کوی مسکن وعلم الهدی
چکیده: علی اکبر مظفری گفت: از 15 مرداد ماه سال جاری مسیر تردد اتوبوس های خط کوی مسکن  تغییر خواهد کرد ادامه »
17
در سال جاری توقفگاه اتوبوس ها به بخش خصوصی واگذار می گردد
چکیده: علی اکبر مظفری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک در ارتباط با مستهلک شدن ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اراک، اظهار داشت: با توجه به بالا بودن عمر سیستم حمل ونقل سازمان اتوبوسرانی و  فرسوده بودن آن، تنها راه ورود اتوبوس های جدید به مجموعه کمک های دولتی تحت عنوان ،یارانه دولتی، است که 5/17 درصد هزینه آن را شهرداری یا بخش خصوصی موظف به پرداخت ... ادامه »
25
ساماندهی سهمیه سوخت ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری گازوئیل سوز
چکیده: با عنایت به مصوبه شماره 137319 /ت 512/5 مورخه 14/11/1393 هیات وزیران و به منظور اختصاص سهمیه سوخت ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری گازوئیل، بر اساس پیمایش سازمان اتوبوسرانی موظف به ثبت نام و ساماندهی وسایط نقلیه مذکور می باشد  ادامه »
صفحه 3 از 12اولین   قبلی   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
مدیر عامل سازمان (علی اکبر مظفری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه می باشد    شرایط استفاده    قوانین