ورود |   چهارشنبه 09 مهر 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
دسترسی سریع

روابط عمومی و رسیدگی به شکایات

34130500

بازرسی
34130833

تلفنخانه
34130831-32

اخبار سازمان اتوبوسرانی
24
پرداخت یارانه به بهره برداران بخش خصوصی
چکیده: علی اکبر مظفری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک با بیان این که حجم و ساعات کاری رانندگان سازمان اتوبوسرانی شهرداری بسیار وسیع و بالا می باشد گفت: سازمان اتوبوسرانی در کنار این امر که همواره سعی دارد رفاه حال شهروندان را با نقل و انتقالات منظم و پی در پی فراهم کند ادامه »
23
برگزاری کلاس های آموزشی فرهنگ ترافیک
چکیده: علی اکبر مظفری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک بیان کرد: با توجه به این امر که کلان شهرهای ایران به سوی توسعه پایدار و حفظ محیط زیست طبیعی حرکت می کنند بر همین مبنا سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک قدم های موثری در این خصوص برداشته است. ادامه »
17
بیش از 19 میلیون مسافر در مناطق چهارگانه سطح شهر جابجا شدند
چکیده: ارايه خدمات حمل و نقل عمومي يكي از وظايفي است كه قانون آن را بر عهده شهرداري‌ها گذاشته و سازمان‌هاي اتوبوسراني به عنوان متوليان این امر مي‌باشند. امروزه با افزايش جمعيت شهري و گسترش جغرافيايي شهرها، حمل و نقل عمومي به عنوان يكي از اصلي‌ترين شاخصه‌هاي توسعه شهري معرفي شده و اتوبوسراني يكي از مهم‌ترين بخش‌هاي ا... ادامه »
15
انتصاب آقای حسین عسگری به سمت معاون اجرایی سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک
چکیده: طی حکمی از سوی آقای محمد ابراهیم عباسی شهردار کلانشهر اراک، آقای حسین عسگری به سمت معاون اجرایی سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک منصوب شدند. ادامه »
08
انتقال شهروندان روزه دار به مصلی شهر اراک از 5 ایستگاه اتوبوس
چکیده: علی اکبر مظفری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک با بیان خبر فوق اظهار داشت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و مراسم جمع خوانی قرآن کریم در مصلی بیت المقدس، سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک وظیفه خطیر انتقال روزه داران را با استقرار 5 ایستگاه اتوبوس در نقاط مختلف از سطح شهر بر عهده گرفته است. ادامه »
17
ایجاد خطوط ارتباطی بین پایانه های مرکزی با 28 دستگاه اتوبوس
چکیده: علی اکبر مظفری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک با بیان خبر فوق گفت: سازمان مذکور با تلاش شبانه روزی، تحقیقات مستمر و برنامه ریزی کارشناسان خود اقدام به ایجاد خطوط ارتباطی بین سه پایانه مرکزی سرداران، میرزای شیرازی و عمار یاسر نموده است. ادامه »
13
انتصاب آقای علی اکبر مظفری به عنوان مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک
چکیده: انتصاب آقای علی اکبر مظفری به عنوان مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک ادامه »
صفحه 6 از 12اولین   قبلی   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  بعدی   آخرین   
مدیر عامل سازمان (علی اکبر مظفری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه می باشد    شرایط استفاده    قوانین