ورود |   چهارشنبه 09 مهر 1399
::.. صفحه اصلی ::..
  جستجو
دسترسی سریع

روابط عمومی و رسیدگی به شکایات

34130500

بازرسی
34130833

تلفنخانه
34130831-32

اخبار سازمان اتوبوسرانی
01
آغاز فعالیت های فرهنگی با نصب برچسب تبلیغاتی بر بدنه 20 اتوبوس درون شهری
چکیده: نعمت اله حسینی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک اظهار داشت: سازمان مذکور در راستای ارتقاء فرهنگ حمل و نقل و ترافیک، با در اختیار گذاشتن 20 دستگاه اتوبوس درون شهری و همکاری مستمر با ستاد مربوطه جهت انتقال پیام های فرهنگی در قالب اتوبوس آگهی، فعالیت های فرهنگی خود را با طرحی نو آغاز نموده است. ادامه »
15
طراحی و ساخت سرپناه های جدید ایستگاه های اتوبوس سطح شهر
چکیده: سید نعمت اله حسینی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با آغاز سال جدید و اجرای طرح انتقال پایانه های مسافربری درون شهری از هسته مرکزی شهر به میدان سرداران و خیابان های عمار یاسر و میرزای شیرازی و به دنبال آن تغییر مسیر خطوط اتوبوس ها، سازمان مذکور با استفاده از کارشناسان مجرب، اقدام به طراحی و ساخت سرپناه های جدید... ادامه »
26
سرویس دهی سازمان اتوبوسرانی اراک در ایام ا... دهه مبارک فجر
چکیده: سید نعمت اله حسینی، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی اراک، در گفتگو با روابط عمومی سازمان اعلام کرد: حضور پر شور آحاد مردم ایران اسلامی به خصوص مردان خوب استان مرکزی و شهر اراک در مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن، نشان اقتدار کشور و ولایتمداری مردم فهیم ماست. به طوری که این حضور امید دشمنان را ناامید کرد. بنابراین جا دارد از دشمن شناسی و حضور مؤثر هموطنان در ... ادامه »
06
حضور فعال سازمان اتوبوسرانی در همایش پیاده روی خانوادگی
چکیده: سید نعمت ا... حسینی، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک، در این رابطه اظهار داشت: این سازمان با تمام توان خود، روز جمعه 4 بهمن ماه از ساعت 7 صبح به همراه خانواده بزرگ شهرداری وظیفه حمل و نقل شرکت کنندگان به منطقه گردو، محل برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی صبح و نشاط را از مسیرهای هشتگانه تعیین شده که شامل میادین اصلی شهر از قبیل: میدان امام حس... ادامه »
21
اراک برفی شد، اتوبوسرانی آماده تر
چکیده: سید نعمت اله حسینی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ضمن بیان مطلب فوق، از سعه صدر و همکاری همه جانبه شهروندان فهیم اراکی در طی بارش نزولات آسمانی تشکر و قدردانی نمود. ادامه »
05
سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه آماده زمستان سرد شد.
چکیده: سید نعمت اله حسینی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک، با اعلام خبر فوق اعلام کرد: با توجه به سردسیر بودن شهر اراک و به جهت تکریم شهروندان و ارائه خدمات مطلوب تر به مسافرین، این سازمان قبل از فرا رسیدن فصل سرما در یک اقدام برنامه ریزی شده، نسبت به رفع عیوب اتوبوس ها و تجهیز آن ها تمهیدات لازم را انجام داده است. ادامه »
23
تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه آنالیز روغن در سازمان اتوبوسرانی اراک
چکیده: سید نعمت اله حسینی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی اراک از تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه آنالیز روغن در سازمان اتوبوسرانی اراک خبر داد. ادامه »
صفحه 7 از 12اولین   قبلی   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  بعدی   آخرین   
مدیر عامل سازمان (علی اکبر مظفری)

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به (c) 2020 سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه می باشد    شرایط استفاده    قوانین