سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه


08

انتقال شهروندان روزه دار به مصلی شهر اراک از 5 ایستگاه اتوبوس

انتقال شهروندان روزه دار به مصلی شهر اراک از 5 ایستگاه اتوبوس
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک خبر داد:
انتقال شهروندان روزه دار به مصلی شهر اراک از 5 ایستگاه اتوبوس
علی اکبر مظفری مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک با بیان خبر فوق اظهار داشت: همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و مراسم جمع خوانی قرآن کریم در مصلی بیت المقدس، سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک وظیفه خطیر انتقال روزه داران را با استقرار 5 ایستگاه اتوبوس در نقاط مختلف از سطح شهر بر عهده گرفته است.
وی در ادامه افزود: انتقال مردم روزه دار و متدین شهر اراک به مصلی بیت المقدس در خصوص قرائت جزء اول قرآن کریم همزمان با اولین روز از ماه مبارک رمضان عصر روز یکشنبه هشتم تیر ماه سال جاری صورت می گیرد.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک 5 ایستگاه در نظر گرفته در خصوص انتقال و جابجایی شهروندان به مصلی بیت المقدس را میادین حافظیه، رودکی، امام حسین (ع)، کوی علی ابن ابیطالب (فوتبال) و ابتدای خیابان محسنی عنوان و تصریح کرد: هر یک از ایستگاه های مذکور از ابتدا تا پایان ماه مبارک رمضان در صحنه حضور دارند و همگام با مردم روزه دار شهر اراک در ثواب این موهبت الهی شریک خواهند شد.
مظفری در پایان خاطرنشان ساخت: مراسم جزء خوانی قرآن کریم در ماه مبارک رمضان هر روز از ساعت 17 الی 18 در مصلی برگزار می شود و شهروندان می توانند با مراجعه به نزدیک ترین ایستگاه در نظر گرفته شده در این مراسم با شکوه و پر ثواب شرکت نمایند.
تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (531)
کد خبر: 3064