سازمان اتوبوسرانی اراک و حومه


11

حمل و نقل بیش از 3 میلیون و 685 هزار نفر مسافر در تیرماه سال جاری

حمل و نقل بیش از 3 میلیون و 685 هزار نفر مسافر در تیرماه سال جاری

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری:

حمل و نقل بیش از 3 میلیون و 685 هزار نفر مسافر در تیرماه سال جاری

علی اکبر مظفری مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک اظهار داشت: در تیر ماه سال جاری 3685500 نفر مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری در اراک جابجا شده اند.

وی همچنین اعزام 100 دستگاه اتوبوس و حمل و نقل بیش از 4000 نفر در لیالی قدر، اعزام 140 دستگاه اتوبوس در راستای حمل و نقل نمازگزاران نماز عبادی، سیاسی جمعه، اعزام 70 دستگاه اتوبوس جهت حمل و نقل شرکت کنندگان در راهپیمایی باشکوه روز قدس و اعزام 50 دستگاه اتوبوس جهت جابجایی شرکت کنندگان در نماز عید سعید فطر را از جمله اقدامات سازمان اتوبوسرانی در تیر ماه سال 95 برشمرد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری اراک همچنین خاطرنشان ساخت: در راستای زیباسازی منظر شهری و اهمیت رسیدگی به مبلمان شهری 10 عدد از سرپناه های اتوبوس سطح شهر بازسازی و رنگ آمیزی شده است.

مظفری برگزاری جلسات ساماندهی واصلاح خطوط شهری، نصب اطلاعیه راهنمایی ایستگاه های خطوط در اتوبوس های درون شهری و کدشناسایی اتوبوس ها و پاسخگویی به 40 مورد از تماس های مردمی در سامانه 3817، نظارت و کنترل خطوط و رسیدگی به شکایات و انتقادات و پیشنهادات ازدیگر اقدامات این نهاد خدمت رسان در تیر ماه سال جاری می باشد.

امتیازات:: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (806)
کد خبر: 7088